Wystawy indywidualne

Alfabetyczny spis artystów, którzy mieli swoje wystawy indywidualne w Galerii Fotografii B&B od roku 1992 do dnia dzisiejszego.

Stanko Abadžić, Chorwacja – Fotografia (2008)

Miles Aldridge, Wielka Brytania – “Kalendarz Lavazza” (2010)

Ewa Andrzejewska, Polska – “Fotografia” (2002)

Mert Alas i Marcus Piggott – “Kalendarz Pirelli” (Anglia / Turcja) (2006)

Bronisław Arciszewski – „115 fotografii z Będzina” (2017)

Clemens Ascher (Austria) – „Pranie mózgów na okrągło” (2019)

Iwona i Adam Balcy (Polska) – “Islandzkie impresje” (2012)

Vojtech Bartek – “Mój fotografowany świat” (Czechy) (2006)

Magda Bartkiewicz – “Fotografia” (Polska) (1993)

Andrzej Baturo – “Między wierszami… “(Polska) (2002)

Inez Baturo – “Zobaczyć światło” (Polska) (1999)

Zdzisław Beksiński – “Fotomontaż komputerowy” (Polska) (2000)

Jan Berdak – “Wirtualne pejzaże” (Polska) (2003)

Marek Berezowski – „Citymorphosis” (2019)

Wojciech Beszterda – “Beszterdarium II” (2011)

Sławek Biegański – “Fotoreportaż” (Polska) (1994)

Jean-Louis Bigou (Francja) (2004)

Vladimir Birgus – “Niewysłowione” (Czechy) (2004)

Peter Bischop – “Otwórz oko” (Holandia) (1994)

Anna Bodnar – “Akty odkrycia” (Polska) (2008)

Paweł Bogumił – ”inHuman” (2016)

Anna Bohdziewicz – “Fotodziennik, czyli piosenka o końcu świata” (Polska) (1996)

Piotr Borowicz – „fabryka fotografii:” (Polska) (1997)

Piotr Borowicz – “Fotografie 1977 – 2005” (Polska) (2007)

Piotr Borowicz – „Pieśni” (2017)

Georg Borysowski – “Pejzaże – retrospektywa” (Ukraina) (1998)

Giacomo Brogi (Włochy) – ”Florencja” (2017)

Michał Browarski – “Afganistan – czas wojny i pokoju” (Polska) (1992)

Alison Brady – “Bez głowy” (USA) (2008)

Wojciech Brożonowicz – „Chodźcie ze mną wszyscy spracowani” (2018)

Jan Bułhak – “Pejzaż nowogródzko-wileński” (Polska) (1995)

Jakub Byrczek – “Matce światło” (Polska) (1999)

Michał Cała – “Galicja” (Polska) (1993)

Michał Cała – “Śląskie impresje” (Polska) (1999)

MIchał Cała – „Metropolia – pejzaż Śląska i Zagłębia 2004 – 2013” (2015)

Paola Ceci – “Barwy duszy” (Włochy) (1997)

Joanna Chudy (Polska) – „Fragmentaryczność wspomnień, czyli pocztówki z podróży” (2013)

Maciej Chojnowski – “Fotografia reklamowa” (Polska) (1996)

Wojtek Cichocki – “Perfect-live” (Polska) (1998)

Donny Coelet (Holandia) – “Trójkąt” (1994)

Ryszard Czernow – “Bramy do…” (Polska) (2005)

Ryszard Czerwiński – “Krajobraz Polski” (Polska) (2001)

Nathalie Daoust (Kanada) – “Tokyo Hotel Story” (2012)

Dorota Dawidowicz – „Wonder Years” (2014)

Patrick Demarchelier – “Kalendarz Pirelli” (Francja) (2005)

Giorgos Doganis, Jonnek Jonneksson – “Białoruś; Berlin” (Grecja / Niemcy) (2010)

Vasile Dorolti – “Fotografia” (Rumunia) (2009)

Marek Wojciech Druszcz – “Portrety” (Polska) (2006)

Maciej Duczyński – “Pejzaże” (Polska) (2008)

Aleksandra Dynaś – „Dzieci Boga” (2018)

Leszek Fidusiewicz – „Fotografia sportowa” (2015)

Małgorzata Fober – „Formy widzenia” (2018)

Janusz Fogler – „Fotografie wybrane” (2016)

Janusz Fogler – “Ludzie, ryby, żywioły…” (Polska) (2006)

Daniel Frymark – „Ochotnicy” (2019)

Bogdan Frymorgen – “Fotografia” (Polska) (2009)

Zbigniew Furman – “Moje dwa światy” (Polska) (2001)

Monika Gawinowska (Polska) – “Sen od pierwszego wejrzenia” (2020)

Laure Geerts (Belgia) – „Więzienie” (2014)

Marek Gerstman – “Amnezja rzeczy” (Polska) (2000)

Krzysztof Gierałtowski – “Portrety” (Polska) (1999)

Arkadiusz Gola – “Cyganie” (Polska) (2008)

Krzysztof Gołuch – “Przełamując stereotypy” (Polska) (2010)

Leszek Górski – „Pejzaże przewrotne” (2015)

Mikołaj Grynberg – “Idzie nowe…” (Polska) (1995)

Waldemar Grzelak – ”Obrazy morza” (2016)

Edward Hartwig – “Fotografika” (Polska) (1994)

Ewa Hartwig-Fijałkowska – “Fotografie” (Polska) (1997)

Mariusz Hermanowicz – “Wilno, Vilne, Vilna, Vilnius…” (Polska) (2003)

Alain Herveou (Francja) – “Trójkąt” (1994)

Alain Herveou (Francja) (2004)

Halina Holas-Idziakowa i Leonard Idziak – “Nie tak dawne pejzaże Śląska” (Polska) (2008)

Wiesia Hołyńska – „W stronę Wojtkiewicza” (2018)

Roman Hryciów – „fabryka fotografii:” (Polska) (1997)

Roman Hryciów – “Twarze Śląska” (Polska) (2006)

Witold Jacyków (Polska) – “Ballady kolejowe” (2011)

Witold Jacyków – “Fotografie” (Polska) (1997)

Waldemar Jama – “Wizerunki i podróże” (Polska) (1992)

Waldemar Jama – “Strachy” (Polska) (1996)

Waldemar Jama – “Pejzaże na koniec wieku” (Polska) (2001)

Grzegorz Jarmocewicz – “Rekwizytornia” (Polska) (1995)

PROT JARNUSZKIEWICZ (Polska) – “Unseen Memories” (2012)

Izabela Jaroszewska – “Fotografie” (Polska) (2004)

Agnes Jeziorska – “Śpiący” – pokaz slajdów (USA) (2007)

Witold Jurkiewicz – “Kresy z lat 2005 -2008” (Polska) (2008)

Jens Juul (Dania) – „Włosy / Hair” (2018)

FotoArtFestival – Jens Juul (Dania) (2017)

Marek Karewicz – “This is Jazz” (Polska) (2005)

Ryszard Karczmarski – “Dotyk światła” (Polska) (2004)

Mindaugas Kavaliauskas (Litwa) – „Portret mieszkańców Kriazaia” (2013)

Ewelina Kątny i Marcin Wojciech – ”Obojętnie mijany” (2017)

Grzegorz Klatka (Polska) – “By the Way” (2013)

Anna Kłosek (Polska) – “Tam była granica” (2020)

Nick Knight – “Kalendarz Pirelli” (Wielka Brytania) (2004)

Krystyna Karlińska-Kubik – “Szeptem o Afryce” (Polska) (2002)

Krzysztof Kieślowski – “Fotografie” (Polska) (1998)

Marta Kotlarska – „Nie boję się nocy, jestem Bompo” (2014)

Ryszard Kozłowski – “Wędrówki po Polsce Południowej” (Polska) (1994)

Witold Krassowski – “Powidoki z Polski” (Polska) (2002)

Espen Krukhung (Wielka Brytania” – „Z irokezem na głowie” (2013)

Wiktor Kubica – “Fragmenty większej całości” (Polska) (1993)

Mariusz Kubielas – „U Schulza” (2016)

Agnieszka Kunicka i Thomas Orchowski – ”O krok od raju” (2016)

Marek Lapis – “Biało-czerwona” (Polska) (2019)

Wim Lamboo – “Fotografie” (Holandia) (1997)

Annie Leibovitz – “Kalendarz Lavazza” (USA) (2009)

Annie Leibovitz – “Kalendarz Pirelli” (USA) (2000)

Jerzy Lewczyński – “Fotografie” (Polska) (1998)

Peter Lindbergh – “Kalendarz Pirelli” (Włochy) (2002)

Roman Loranc – “Fotografia” (USA) (1996)

Zofia i Jerzy Lubczyńscy – “Diaporama” (Polska) (1996)

Katarzyna Łata-Wrona – „Sale” (2015)

Anna Luścińska-Jagiełło – “Tyle światów” (Polska) (1997)

Marcin Jastrzębski – „Pejzaż samotny” (2014)

Zbigniew Łagocki – “Fotografie” (Polska) (2003)

Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne (Polska) (2004)

Tomasz Machciński – “Człowiek o tysiącu twarzach” (Polska) (2000)

Finlay Mac Kay – “Kalendarz Lavazza” (Wielka Brytania) (2008)

Ken Mactaggart – “Świat, który jest jeszcze…” (W. Brytania) (1994)

Henryk Malesa – “To jest jazz…” (Polska) (2004)

Jaroslav Malik – “Róża – moja mała proza i inne” (Czechy) (2007)

Jerzy Malinowski – “Amnezja rzeczy” (Polska) (2000)

Rania Matar – “Dziewczyna i jej pokój” (Liban / USA) (2010)

Leszek Mądzik – “Fotografia” (Polska) (2005)

Michel Medinger (Luksemburg) (2004)

Narmi Michejda – “Monoteizm… Judaizm, chrześcijaństwo, islam” (Polska) (2002)

Krzysztof Miller – “Woodstock” (Polska) (1995)

Tomasz Mościcki – “Cypr – wspomnienie” (Polska) (2002)

Joanna Mrówka – „Broniszów – z dala od stolicy” (2018)

Przemysław Niepokój-Hepnar – ”Życie obok nas” (2017)

Janusz Nowacki – “Fotografia tatrzańska” (Polska) (1995)

Konstancja Nowina Konopka – „1001 złych uczynków” (2019)

Bogdan Łopieński – “Czas przeszły dokonany” (Polska) (2006)

Fortunata Obrąpalska – “Retrospektywa” (Polska) (2004)

Jakub Ochnio – „Awaryjniak” (2014)

Margaret Oechsli (USA) – “Natura jako sztuka” (2012)

Nez O’Hara – “Fotografie” (Niemcy) (1996)

Marek Emczak Olszewski – ”Pustka i błękit” (2017)

Maciej Osiecki – “Fotografia narzekająca oraz inne zdjęcia” (Polska) (2000)

Toshiki Ozawa – “Dwie wersje” (Japonia) (1996)

Leszek Pękalski – “Podhale” (Polska) (2008)

Jerzy Piątek – “Smutek prowincji” (Polska) (2010)

Paweł Pierściński – “Pejzaże” (Polska) (1995)

Paweł Pierściński – “Pejzaże – retrospektywa” (Polska) (1997)

Michał Pietrzak – “Pspace” (2012)

Maciej Pisuk – “Prawy brzeg” (Polska) (2009)

Anna Pisula-Mandziej – “Światła nocy” (Holandia) (2006)

Anna Pisula-Mandziej – “3xA” (Holandia) (1993)

Wojciech Plewiński – “Fotografie” (Polska) (2001)

Wojciech Plewiński – „Zauważone … kiedyś w Polsce” (2019)

Bernard Plossu – “Meksykańska podróż” (Francja) (1993)

Zbigniew Podsiadło – “Prowincja” (Polska) (2003)

Zbigniew Podsiadło – „W szarościach” (2014)

Dieter Pohl – “Człowiek – technika – przyroda” (Niemcy) (2000)

Konrad Pollesch – “Gumy” (Polska) (1996)

Romualdas Pożerskis – “Fotografia” (Litwa) (2006)

Wojciech Prażmowski – “Fotografia” (Polska) (1998)

Aleksander Prugar – “Fotografia” (Polska) (2009)

Agnieszka Prusak (Polska) – “W domu” (2012)

Anna Edyta Przybysz – “Sny” (Polska) (2010)

Susana Raab (Peru) -„Cholita” (2013)

Zofia Raczkowska – “Araby” (Polska) (1993)

Danuta Rago – “Urodziny fotografa” (Polska) (2000)

Tomasz Rak – „Rumunia” (2018)

Tomasz Rak – “Śląsk” (Polska) (2010)

Eugenio Recuenco – „Lavazza” (Hiszpania) (2007)

Wojciech Richter – “Fotografie nowojorskie” (USA) (1993)

Herb Ritts – “Kalendarz Pirelli” (USA) (1999)

Tadeusz Rolke – “Fotografia” (Polska) (1999)

Stepan Rudik – „Ukraina” (2018)

Sławomir Rumiak – “Fotografie” (Polska) (1998)

Jolanta Rycerska – „Formy pamięci” (2014)

Jan Sadlik – „W pół drogi do ciszy” (2018)

Piotr Sawicki – “Krajobrazy” (Polska) (1996)

Piotr Sawicki – “Fotografie z lat 1968-1998” (Polska) (2000)

Marc Selinger (USA) – „Kalendarz Lavazza” (2011)

Dalang Shao, Du Shao, Yiaye Shao – “Pejzaże” (Chiny) / II FotoArtFestival (2007)

Hans Jurgen Sieker – “Portrety” (Niemcy) (1996)

Tomek Sikora – “Fotografia reklamowa” (Polska/Australia) (1998)

Tomek Sikora – “Nie do wiary, nie do pary… “(Polska/Australia) (1999)

Tomek Sikora – “Ludzie z mojej dzielnicy” (Polska / Australia) (2001)

Maks Skrzeczkowski – „Normalna wojna” (2016)

Berth Sissingh (Holandia) – IV FotoArtFestival – www.fotoartfestival.com (2011)

Aneta Solak i Marta Zasępa – “Polska Rzeczpospolita Bajkowa” (Polska) (2005)

Maciej Stobierski – “Fotografia górska” (Polska) (1997)

Karl H.Stockelings – “Fotografie” (Niemcy) (1996)

Christer Strömholm (Szwecja) – “Zamknij oczy i patrz” – III FotoArtFestival (2009)

Tadeusz Sumiński – “Krajobraz” (Polska) (1994)

Piotr Szanajca – “Jasnowidząc” (Polska) (1995)

Marian Szmidt – “Umykajace chwile” (Polska) (2001)

Rafał Szopa – “Polskie zadupie” (Polska) (1993)

Rafał Szopa – “Pejzaż górski, czyli powrót do natury” (Polska) (1994)

Rafał Szopa – “Portret gór najwyższy” (Polska) (1999)

Leszek Szurkowski – “Nastyku” (Polska / Kanada) (2001)

Piotr Szymon – “Fotografia” (Polska) (2007)

Maria Śliwa – “Fotografia” (Polska) (2000)

Andrzej Świetlik – “Portrety świetliste” (Polska) (1993)

Andrzej Świetlik – “jak dzieci…” (Polska) (1999)

Andrzej Świetlik – “Nadziei pięć” (Polska) (2002)

Piotr Targosz – „Pejzaż magiczny” (2015)

Mario Testino – “Kalendarz Pirelli” (Peru) (2001)

Zbigniew Tomaszczuk – “Sweet Polska” (Polska) (2004)

Tomasz Tomaszewski – “Cenrum nadziei” (Polska) (2003)

Mateusz Torbus – “Hermitage / Pustelnia” (Polska) (2010)

Lars Tunbjork – “Biuro” (Szwecja) / I FotoArtFestival (2005)

Wiesław Turno – “Fotografie” (Polska) (2004)

Richard Wacogne – “Pejzaż Śródziemnomorski” (Francja) (1992)

Bruce Weber – “Kalendarz Pirelli” (USA) (2003)

Witold Węgrzyn – “Sytuacje II” (Polska) (2000)

Mariusz Wideryński – “Niepamięć” (Polska) (2006)

Tomasz Wiech (Polska) – “Polska” (2012)

Mieczysław Wielomski – “Polskie zadupie” (Polska) (1993)

Piotr Wierzbicki – “Śląsk” (Polska) (2007)

Mirosław Wiśniewski – “Barwy mojej ziemi” (Polska) (1995)

Filip Wiśniewski – “Diaprojekty” (Polska) (2008)

Jacek Witaliński – „fabryka fotografii:” (Polska) (1997)

Krzysztof Wojnarowski – „Między Mnichem a Szatanem. Tatrzańskie światłocienie.” (2016)

Stefan Wojnecki – “Retrospektywa” (Polska) (2004)

Wols – “Fotografia” (Niemcy) (1996)

Anna Wolska – ”Nie – pamięć” (2016)

Wiktor Wołkow – “Pejzaże” (Polska) (1994)

Anna Worowska – ”Rytmy” (2016)

Stanisław J. Woś – “Fotografie” (Polska) (2001)

Edyta Wypierowska – “Fotografia” (Polska) (2007)

Wojciech Zawadzki – “Moja Ameryka” (Polska) (2004)

Bogdan Ziarko – “Fotografia” (Polska) (1998)

Katarzyna Zolich – „Katalog miejsc zapomnianych” (2019)

Andrzej Zygmuntowicz – “Teraz Polska” (Polska) (2005)

Tadeusz Żaczek – „Prawosławie” (2014)

Paweł Żak – “Opowieści” (Polska) (2007)

WYSTAWY ZBIOROWE

ASP Kraków – prace dyplomowe (Polska) (1997)

Bez granic” – wystawa pokonkursowa (zbiorowa) (2006)

Bielsko-Biała 2011„, zbiorowa wystawa powarsztatowa (warsztaty fotografii ulicznej ze Stefanem Bremerem z Finlandii) (2011)

Bielska JesieńInez Baturo – pokaz slajdów (Polska) (1997)

BIELSKA FOTOGRAFIA MŁODYCH” (2011)

3 bielski festiwal sztuk wizualnych 2014 (2014)

Bielski Festiwal Sztuk Wizualnych (2018)

Biennale Fotografii Górskiej” – zbiorowa (Polska) (2002)

Biennale Krajobrazu Polskiego” (Polska) (1995)

Dawna fotografia tatrzańska” (Polska i Słowacja) (2007)

Foto Art Festival (lata 2005, 2007, 2009, 2011, 2013, 2015, 2017, 2019)

Foto Club Axel – zbiorowa (Holandia) (1998)

FotoOpen (FotoArtFestival 2011) – Iwo Borowicz, Natalia Mikołajczuk, Marcin Plisiecki, Mirosław Szumny (Polska) (2013)

FotoSpotkania Fundacji Centrum Fotografii – „Mały Wiedeń” (2016)

Grupa Mobilni – „Żeby nic nie umknęło” (2014)

Grupa Pommerfritz – “Wyspa pamięci” (Włochy) (2009)

Grupa Street Dogs of Poland – „Wielka wystawa fotograficzna” (2016)

Klub Fotografii Reklamowej ZPAF (Polska) (1996)

Kochać człowieka” – Biennale fotografii – zbiorowa (Polska) (lata 1999, 2001, 2003, 2005, 2007, 2009, 2011, 2013, 2017, 2019)

Konie, konie…” – zbiorowa, poplenerowa (Polska) (2003)

Konkurs im. J. Sunderlanda – “Krajobraz górski” (Polska) (lata 1992, 1993, 1994, 1995, 1997, 1998, 1999)

Konkurs Fotografii Prasowej” – zbiorowa (Polska) (2001)

Grupa www.photodocument.pl – “Ex oriente lux” (Polska) (2005)

Landskapiści polscy – zbiorowa (Polska) (2002)

Mistrzowie polskiego pejzażu” – zbiorowa (Polska) (2003)

Młoda fotografia austriacka” (Austria) (2006)

Nowa fala bielskiej fotografii”- zbiorowa (Polska) (2005)

Nowi członkowie Okręgu Górskiego ZPAF” (Polska) (2008)

Okręg Górski Związku Polskich Artystów Fotografików – „Doroczna wystawa OG ZPAF” (lata 2000, 2018, 2019, 2020)

Polska Fotografia Prasowa” – (Polska) (lata 1994, 1995, 1997, 1998, 1999, 2000, 2002, 2003)

Powarsztatowa wystawa grupowa (Polska) – “Lanckorona” (2012)

PWST i TV z Łodzi – Prace dyplomowe (Polska) (1993)

PWSTiF w Łodzi – “Piątka” (Polska) (2010)

Rodzina” (międzynarodowa) (1995)

SPUTNIK PHOTOS (Polska) – “IS (not) (2011)

Studenci Wydziału Operatorskiego Łódzkiej „Filmówki” (2017)

Sztuka patrzenia” – zbiorowa, poplenerowa (Polska) (2003)

Współczesna fotografia litewska” (Litwa) (1996)

Wydział Radia i TV – Prace dyplomowe (Polska) (1993)

wystawa poplenerowa – „Morawy” (2015)

IX Ogólnopolskie Biennale Fotografii – „Kochać człowieka” (2015)

XIII Salon Diapol” – biennale międzynarodowe (1997)

XX LAT GALERII FOTOGRAFII B&B – wystawa zbiorowa 150 artystów (2012)

XXIV Gorzowskie Konfrontacje” (Polska) (1994)