Współistnienie

Open call!

Darmowe, polsko-czeskie spotkania/warsztaty fotograficzne dla młodzieży powyżej lat 18 i dorosłych.

Weź udział w międzynarodowych warsztatach! Spotkaj sławy polskiej i czeskiej fotografii!

Pokaż swoje prace w katalogu! Lubisz wyzwania? Masz pomysł?

Chcesz spotkać się i pracować z legendami polskiej i czeskiej fotografii?

Zgłoś się!

Warsztaty w międzynarodowym gronie odbędą się on-line w 4 weekendy – możesz aplikować na pojedynczy termin.

Co?

Cztery spotkania dla osób zainteresowanych fotografią, które chciałyby skonsultować swoje prace, planują lub są w trakcie realizacji projektu fotograficznego.

W ramach serii warsztatów uczestnicy będą doskonalić swoje umiejętności z obszaru fotografii oraz rozwijać autorski projekt fotograficzny pod okiem profesjonalistów.

Warsztaty będą miały zróżnicowaną formę:

– wykładów (masterclassów) połączonych z pokazem zdjęć,

– zajęć praktycznych,

– sesji coachingowych i indywidualnych konsultacji z zaproszonymi artystami.

Zrealizowane prace mają szansę zostać pokazane w podsumowującym projekt katalogu.

Gdzie?

on-line

Kiedy?

24.04.2021

15.05.2021

22.05.2021

29.05.2021

Szczegółowy program zostanie przedstawiony uczestnikom warsztatów.

Jak dołączyć?

Jeśli masz minimum 18 lat:

– Wyślij portfolio (3-5 zdjęć).

– Napisz parę słów o sobie.

– Prześlij zgłoszenie na adres: info@fundacja-centrum-fotografii.org

DEADLINE: 19.04.2021

Nabór ma charakter konkursowy, warsztaty są bezpłatne. Warsztaty prowadzone będą w języku polskim i czeskim ( z tłumaczem).

Organizator: Fundacja Centrum Fotografii

Partnerzy: Zaolziańskie Towarzystwo Fotograficzne, Muzeum Śląska Cieszyńskiego w Cieszynie

Zadanie publiczne finansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Forum Polsko-Czeskie 2021”