Alphabetical lis of all the artists who have exhibited in B&B Gallery since 1992

Stanko Abadzic – Fotografia (Chorwacja) (2008)
Miles Aldridge – Kalendarz Lavazza (Wielka Brytania) (2010)
Ewa Andrzejewska – Fotografia (Polska) (2002)
Mert Alas i Marcus Piggott – Kalendarz Pirelli (Anglia / Turcja) (2006)
Bronisław Arciszewski – 115 fotografii z Będzina (2017)
Clemens Ascher (Austria) – Pranie mózgów na ogkrągło (2019)
Iwona i Adam Balcy (Polska) – Islandzkie impresje (2012)
Vojtech Bartek – Mój fotografowany świat (Czechy) (2006)
Magda Bartkiewicz – Fotografia (Polska) (1993)
Andrzej Baturo – Między wierszami…(Polska) (2002)
Inez Baturo – Zobaczyć światło (Polska) (1999)
Zdzisław Beksiński – Fotomontaż komputerowy (Polska) (2000)
Jan Berdak – Wirtualne pejzaże (Polska)  (2003)
Marek Berezowski – Citymorphosis (2019)
Wojciech Beszterda – Beszterdarium II  (2011)
Sławek Biegański – Fotoreportaż (Polska) (1994)
Jean-Louis Bigou (Francja) (2004)
Vladimir Birgus – Niewysłowione (Czechy) (2004)
Peter Bischop – Otwórz oko (Holandia) (1994)
Anna Bodnar – Akty odkrycia (Polska) (2008)
Paweł Bogumił – inHuman (2016)
Anna Bohdziewicz – Fotodziennik, czyli piosenka o końcu świata (Polska) (1996)
Piotr Borowicz – fabryka fotografii: (Polska) (1997)
Piotr Borowicz – Fotografie 1977 – 2005 (Polska) (2007)
Piotr Borowicz – Pieśni (2017)
Georg Borysowski – Pejzaże – retrospektywa (Ukraina) (1998)
Giacomo Brogi (Włochy) – Florencja (2017)
Michał Browarski – Afganistan – czas wojny i pokoju (Polska) (1992)
Alison Brady – Bez głowy (USA) (2008)
Wojciech Brożonowicz – Chodźcie ze mną wszyscy spracowani (2018)
Jan Bułhak – Pejzaż nowogródzko-wileński (Polska) (1995)
Jakub Byrczek – Matce światło (Polska) (1999)
Michał Cała – Galicja (Polska) (1993)
Michał Cała – Śląskie impresje (Polska) (1999)
Michał Cała – Metropolia – pejzaż Śląska i Zagłębia 2004 – 2013 (2015)
Paola Ceci – Barwy duszy (Włochy) (1997)
Joanna Chudy (Polska) – Fragmentaryczność wspomnień, czyli pocztówki z podróży (2013)
Maciej Chojnowski – Fotografia reklamowa (Polska) (1996)
Wojtek Cichocki – Perfect-live (Polska) (1998)
Donny Coelet (Holandia) – Trójkąt (1994)
Ryszard Czernow – Bramy do… (Polska) (2005)
Ryszard Czerwiński – Krajobraz Polski (Polska) (2001)
Nathalie Daoust (Kanada) – Tokyo Hotel Story (2012)
Dorota Dawidowicz – Wonder Years (2014)
Patrick Demarchelier – Kalendarz Pirelli (Francja) (2005)
Giorgos Doganis, Jonnek Jonneksson – Białoruś; Berlin (Grecja / Niemcy) (2010)
Vasile Dorolti – Fotografia (Rumunia) (2009)
Marek Wojciech Druszcz – Portrety (Polska) (2006)
Maciej Duczyński – Pejzaże (Polska) (2008)
Aleksandra Dynaś – Dzieci Boga (2018)
Leszek Fidusiewicz – Fotografia sportowa (2015)
Małgorzata Fober – Formy widzenia (2018)
Janusz Fogler – Fotografie wybrane (2016)
Janusz Fogler – Ludzie, ryby, żywioły… (2006)
Daniel Frymark – Ochotnicy (2019)
Bogdan Frymorgen – Fotografia (2009)
Zbigniew Furman – Moje dwa światy (2001)
Laure Geerts (Belgia) – Więzienie (2014)
Marek Gerstman – Amnezja rzeczy (2000)
Krzysztof Gierałtowski – Portrety (1999)
Arkadiusz Gola – Cyganie (2008)
Krzysztof Gołuch – Przełamując stereotypy (2010)
Leszek Górski – Pejzaże przewrotne (2015)
Mikołaj Grynberg – Idzie nowe…  (1995)
Waldemar Grzelak – Obrazy morza (2016)
Edward Hartwig – Fotografika (Polska) (1994)
Ewa Hartwig-Fijałkowska – Fotografie (Polska) (1997)
Mariusz Hermanowicz – Wilno, Vilne, Vilna, Vilnius… (Polska) (2003)
Alain Herveou (Francja) – Trójkąt (1994)
Alain Herveou (Francja) (2004)
Halina Holas-Idziakowa i Leonard Idziak – Nie tak dawne pejzaże Śląska (Polska) (2008)
Wiesia Hołyńska – W stronę Wojtkiewicza (2018)
Roman Hryciów – fabryka fotografii: (Polska) (1997)
Roman Hryciów – Twarze Śląska (Polska)  (2006)
Witold Jacyków (Polska) – Ballady kolejowe (2011)
Witold Jacyków – Fotografie (Polska) (1997)
Waldemar Jama – Wizerunki i podróże (Polska) (1992)
Waldemar Jama – Strachy (Polska) (1996)
Waldemar Jama – Pejzaże na koniec wieku (Polska) (2001)
Grzegorz Jarmocewicz – Rekwizytornia (Polska) (1995)
Prot Jarnuszkiewicz (Polska) – Unseen Memories (2012)
Izabela Jaroszewska – Fotografie (Polska) (2004)
Agnes Jeziorska – Śpiący – pokaz slajdów (USA) (2007)
Witold Jurkiewicz – Kresy z lat 2005 -2008 (Polska) (2008)
Jens Juul (Dania) – Włosy / Hair (2018)
Jens Juul (Dania) (2017) (FotoArtFestival)
Marek Karewicz – This is Jazz (Polska) (2005)
Ryszard Karczmarski – Dotyk światła (Polska) (2004)
Mindaugas Kavaliauskas (Litwa) – Portret mieszkańców Kriazaia (2013)
Ewelina Kątny i Marcin Wojciech – Obojętnie mijany (2017)
Grzegorz Klatka (Polska) – By the Way (2013)
Nick Knight – Kalendarz Pirelli (Wielka Brytania) (2004)
Krystyna Karlińska-Kubik – Szeptem o Afryce (Polska)  (2002)
Krzysztof Kieślowski – Fotografie (Polska) (1998)
Marta Kotlarska – Nie boję się nocy, jestem Bompo (2014)
Ryszard Kozłowski – Wędrówki po Polsce Południowej (Polska) (1994)
Witold Krassowski – Powidoki z Polski (Polska) (2002)
Espen Krukhung (Wielka Brytania) – Z irokezem na głowie (2013)
Wiktor Kubica – Fragmenty większej całości (Polska) (1993)
Mariusz Kubielas – U Schulza (2016)
Agnieszka Kunicka i Thomas Orchowski – O krok od raju (2016)
Marek Lapis – Biało-czerwona (Poland) (2019)
Wim Lamboo – Fotografie (Holland) (1997)
Annie Leibovitz – Kalendarz Lavazza (USA) (2009)
Annie Leibovitz – Kalendarz Pirelli (USA) (2000)
Jerzy Lewczyński – Fotografie (Poland) (1998)
Peter Lindbergh – Kalendarz Pirelli (Włochy) (2002)
Roman Loranc – Fotografia (USA) (1996)
Zofia i Jerzy Lubczyńscy – Diaporama (Polska) (1996)
Katarzyna Łata-Wrona – Sale (2015)
Anna Luścińska-Jagiełło – Tyle światów (Polska) (1997)
Marcin Jastrzębski – Pejzaż samotny (2014)
Zbigniew Łagocki – Fotografie (Polska) (2003)
Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne (Polska) (2004)
Tomasz Machciński – Człowiek o tysiącu twarzach (Polska) (2000)
Finlay Mac Kay – Kalendarz Lavazza (Wielka Brytania) (2008)
Ken Mactaggart – Świat, który jest jeszcze… (W. Brytania) (1994)
Henryk Malesa – To jest jazz… (Polska) (2004)
Jaroslav Malik – Róża – moja mała proza i inne (Czechy) (2007)
Jerzy Malinowski – Amnezja rzeczy (Polska) (2000)
Rania Matar – Dziewczyna i jej pokój (Liban / USA) (2010)
Leszek Mądzik – Fotografia (Polska) (2005)
Michel Medinger (Luksemburg) (2004)
Narmi Michejda – Monoteizm… Judaizm, chrześcijaństwo, islam (Polska) (2002)
Krzysztof Miller – Woodstock (Polska) (1995)
Tomasz Mościcki – Cypr – wspomnienie (Polska) (2002)
Joanna Mrówka – Broniszów – z dala od stolicy (2018)
Przemysław Niepokój-Hepnar – Życie obok nas (2017)
Janusz Nowacki – Fotografia tatrzańska (Polska) (1995)
Konstancja Nowina Konopka – 1001 złych uczynków (2019)
Bogdan Łopieński – Czas przeszły dokonany (Polska) (2006)
Fortunata Obrąpalska – Retrospektywa (Polska) (2004)
Jakub Ochnio – Awaryjniak (2014)
Margaret Oechsli (USA) – Natura jako sztuka (2012)
Nez O’Hara – Fotografie (Niemcy) (1996)
Marek Emczak Olszewski – Pustka i błękit (2017)
Maciej Osiecki – Fotografia narzekająca oraz inne zdjęcia (Polska) (2000)
Toshiki Ozawa – Dwie wersje (Japonia) (1996)
Leszek Pękalski – Podhale (Polska) (2008)
Jerzy Piątek – Smutek prowincji (Polska) (2010)
Paweł Pierściński – Pejzaże (Polska) (1995)
Paweł Pierściński – Pejzaże – retrospektywa (Polska) (1997)
Michał Pietrzak – Pspace (2012)
Maciej Pisuk – Prawy brzeg (Polska) (2009)
Anna Pisula-Mandziej – Światła nocy (Holandia) (2006)
Anna Pisula-Mandziej – 3xA (Holandia) (1993)
Wojciech Plewiński – Fotografie (Polska) (2001)
Wojciech Plewiński – Zauważone… kiedyś w Polsce (2019)
Bernard Plossu – Meksykańska podróż (Francja) (1993)
Zbigniew Podsiadło – Prowincja (Polska) (2003)
Zbigniew Podsiadło – W szarościach (2014)
Dieter Pohl – Człowiek – technika – przyroda (Niemcy) (2000)
Konrad Pollesch – Gumy (Polska) (1996)
Romualdas Pożerskis – Fotografia (Litwa) (2006)
Wojciech Prażmowski – Fotografia (Polska) (1998)
Aleksander Prugar – Fotografia (Polska) (2009)
Agnieszka Prusak (Polska) – W domu (2012)
Anna Edyta Przybysz – Sny (Polska) (2010)
Susana Raab (Peru) – Cholita (2013)
Zofia Raczkowska – Araby (Polska) (1993)
Danuta Rago – Urodziny fotografa (Polska) (2000)
Tomasz Rak – Rumunia (2018)
Tomasz Rak – Śląsk (Polska) (2010)
Eugenio Recuenco – Lavazza (Hiszpania) (2007)
Wojciech Richter – Fotografie nowojorskie (USA) (1993)
Herb Ritts – Kalendarz Pirelli (USA) (1999)
Tadeusz Rolke – Fotografia (Polska) (1999)
Stepan Rudik – Ukraina (2018)
Sławomir Rumiak – Fotografie (Polska) (1998)
Jolanta Rycerska – Formy pamięci (2014)
Jan Sadlik – W pół drogi do ciszy (2018)
Piotr Sawicki – Krajobrazy (Polska) (1996)
Piotr Sawicki – Fotografie z lat 1968-1998 (Polska) (2000)
Marc Selinger (USA) – Kalendarz Lavazza (2011)
Dalang Shao, Du Shao, Yiaye Shao – Pejzaże (Chiny) / II FotoArtFestival (2007)
Hans Jurgen Sieker – Portrety (Niemcy) (1996)
Tomek Sikora – Fotografia reklamowa (Polska/Australia) (1998)
Tomek Sikora – Nie do wiary, nie do pary… (Polska/Australia) (1999)
Tomek Sikora – Ludzie z mojej dzielnicy (Polska / Australia) (2001)
Maks Skrzeczkowski – Normalna wojna (2016)
Berth Sissingh (Holandia) – IV FotoArtFestival – www.fotoartfestival.com (2011)
Aneta Solak i Marta Zasępa – Polska Rzeczpospolita Bajkowa (Polska) (2005)
Maciej Stobierski – Fotografia górska (Polska) (1997)
Karl H.Stockelings – Fotografie (Niemcy) (1996)
Christer Strömholm (Szwecja) – Zamknij oczy i patrz – III FotoArtFestival (2009)
Tadeusz Sumiński – Krajobraz (Polska) (1994)
Piotr Szanajca – Jasnowidząc (Polska) (1995)
Marian Szmidt – Umykajace chwile (Polska) (2001)
Rafał Szopa – Polskie zadupie (Polska) (1993)
Rafał Szopa – Pejzaż górski, czyli powrót do natury (Polska) (1994)
Rafał Szopa – Portret gór najwyższy (Polska) (1999)
Leszek Szurkowski – Nastyku (Polska / Kanada) (2001)
Piotr Szymon – Fotografia (Polska) (2007)
Maria Śliwa – Fotografia (Polska) (2000)
Andrzej Świetlik – Portrety świetliste (Polska) (1993)
Andrzej Świetlik – jak dzieci… (Polska) (1999)
Andrzej Świetlik – Nadziei pięć (Polska) (2002)
Piotr Targosz – Pejzaż magiczny (2015)
Mario Testino – Kalendarz Pirelli (Peru) (2001)
Zbigniew Tomaszczuk – Sweet Polska (Polska) (2004)
Tomasz Tomaszewski – Cenrum nadziei (Polska) (2003)
Mateusz Torbus – Hermitage / Pustelnia (Polska) (2010)
Lars Tunbjork – Biuro (Szwecja) / I FotoArtFestival (2005)
Wiesław Turno – Fotografie (Polska) (2004)
Richard Wacogne – Pejzaż Śródziemnomorski (Francja) (1992)
Bruce Weber – Kalendarz Pirelli (USA) (2003)
Witold Węgrzyn – Sytuacje II (Polska) (2000)
Mariusz Wideryński – Niepamięć (Polska) (2006)
Tomasz Wiech (Polska) – Polska (2012)
Mieczysław Wielomski – Polskie zadupie (Polska) (1993)
Piotr Wierzbicki – Śląsk (Polska) (2007)
Mirosław Wiśniewski – Barwy mojej ziemi (Polska) (1995)
Filip Wiśniewski – Diaprojekty (Polska) (2008)
Jacek Witaliński – fabryka fotografii: (Polska) (1997)
Krzysztof Wojnarowski – Między Mnichem a Szatanem. Tatrzańskie światłocienie. (2016)
Stefan Wojnecki – Retrospektywa (Polska) (2004)
Wols – Fotografia (Niemcy) (1996)
Anna Wolska – Nie-pamięć (2016)
Wiktor Wołkow – Pejzaże (Polska) (1994)
Anna Worowska – Rytmy (2016)
Stanisław J. Woś – Fotografie (Polska) (2001)
Edyta Wypierowska – Fotografia (Polska) (2007)
Wojciech Zawadzki – Moja Ameryka (Polska) (2004)
Bogdan Ziarko – Fotografia (Polska) (1998)
Katarzyna Zolich – Katalog miejsc zapomnianych (2019)
Andrzej Zygmuntowicz – Teraz Polska (Polska) (2005)
Tadeusz Żaczek – Prawosławie (2014)
Paweł Żak – Opowieści (Polska) (2007)

Group exhibitions

ASP Kraków – prace dyplomowe (Polska) (1997)
Bez granic – wystawa pokonkursowa (zbiorowa) (2006)
Bielsko-Biała 2011, zbiorowa wystawa powarsztatowa
(warsztaty fotografii ulicznej ze Stefanem Bremerem z Finlandii)  (2011)
Bielska Jesień Inez Baturo – pokaz slajdów (Polska) (1997)
BIELSKA FOTOGRAFIA MŁODYCH (2011)
3 bielski festiwal sztuk wizualnych 2014 (2014)
Bielski Festiwal Sztuk Wizualnych (2018)
Biennale Fotografii Górskiej – zbiorowa (Polska) (2002)
Biennale Fotografii – Kochać Człowieka – zbiorowa (Polska) (2005)
Biennale Krajobrazu Polskiego (Polska) (1995)
Dawna fotografia tatrzańska (Polska i Słowacja) (2007)
Foto Art Festival (2005, 2007, 2009, 2011, 2013, 2015, 2017, 2019)
Foto Club Axel – zbiorowa (Holandia) (1998)
FotoOpen (FotoArtFestival 2011) – Iwo Borowicz, Natalia Mikołajczuk, Marcin Plisiecki, Mirosław Szumny (Polska) (2013)
FotoSpotkania Fundacji Centrum Fotografii – Mały Wiedeń (2016)
Grupa Mobilni – Żeby nic nie umknęło (2014)
Grupa Pommerfritz – Wyspa pamięci (Włochy) (2009)
Grupa Street Dogs of Poland – Wielka wystawa fotograficzna (2016)
Klub Fotografii Reklamowej ZPAF (Polska) (1996)
Kochać człowieka – Biennale fotografii – zbiorowa (Polska) (1999)
Kochać człowieka – Biennale fotografii – zbiorowa (Polska) (2001)
Kochać człowieka – Biennale fotografii – zbiorowa (Polska) (2003)
Kochać człowieka – Biennale fotografii – zbiorowa (Polska) (2011)
Kochać człowieka – Biennale fotografii – zbiorowa (Polska) (2007)
Kochać człowieka – Biennale fotografii – zbiorowa (Polska) (2013)
Kochać człowieka – wystawa pokonkursowa (Polska) (2009)
Kochać człowieka – wystawa pokonkursowa (Polska) (2017)
Kochać człowieka – wystawa pokonkursowa (Polska) (2019)
Konie, konie… – zbiorowa, poplenerowa (Polska) (2003)
Konkurs im. J. Sunderlanda – Krajobraz górski (Polska) (1992)
Konkurs im. J. Sunderlanda – Krajobraz górski (Polska) (1993)
Konkurs im. J. Suderlanda – Fotografia górska (Polska) (1994)
Konkurs im. J. Sunderlanda – Fotografia górska (międzynarodowa) (1995)
Konkurs im. J. Sunderlanda – Fotografia górska (Polska) (1997)
Konkurs im. J. Sunderlanda – Fotografia górska (Polska) (1998)
Konkurs im. J.  Sunderlanda – Fotografia górska (Polska) (1999)
Konkurs Fotografii Prasowej – zbiorowa (Polska)  (2001)
Grupa www.photodocument.pl – Ex oriente lux (Polska) (2005)
Landskapiści polscy – zbiorowa (Polska)  (2002)
Mistrzowie polskiego pejzażu – zbiorowa (Polska) (2003)
Młoda fotografia austriacka (Austria) (2006)
Nowa fala bielskiej fotografii– zbiorowa (Polska) (2005)
Nowi członkowie Okręgu Górskiego ZPAF (Polska) (2008)
Okręg Górski ZPAF – zbiorowa (Polska) (2000)
Okręg Górski Związku Polskich Artystów Fotografików – Doroczna wystawa OG ZPAF (2018)
Okręg Górski Związku Polskich Artystów Fotografików – Doroczna wystawa OG ZPAF (2019)
Polska Fotografia Prasowa  – zbiorowa (Polska) (1994)
Polska Fotografia Prasowa  – zbiorowa (Polska) (1995)
Polska Fotografia Prasowa  – zbiorowa (Polska) (1997)
Polska Fotografia Prasowa  – zbiorowa (Polska) (1998)
Polska Fotografia Prasowa – zbiorowa (Polska) (1999)
Polska Fotografia Prasowa – zbiorowa (Polska) (2000)
Polska Fotografia Prasowa – zbiorowa (Polska) (2002)
Polska Fotografia Prasowa – zbiorowa (Polska) (2003)
Powarsztatowa wystawa grupowa (Polska) – Lanckorona (2012)
PWST i TV z Łodzi – Prace dyplomowe (Polska) (1993)
PWSTiF w Łodzi – Piątka (Polska) (2010)
Rodzinazbiorowa – (międzynarodowa) (1995)
SPUTNIK PHOTOS (Polska) – IS (not) (2011)
Studenci Wydziału Operatorskiego Łódzkiej Filmówki (2017)
Sztuka patrzenia – zbiorowa, poplenerowa (Polska) (2003)
Współczesna fotografia litewska (Litwa) (1996)
Wydział Radia i TV – Prace dyplomowe (Polska) (1993)
wystawa poplenerowa – Morawy (2015)
VI FotoArtFestival (2015)
IX Ogólnopolskie Biennale Fotografii – Kochać człowieka (2015)
XIII Salon Diapol – biennale międzynarodowe (1997)
XX LAT GALERII FOTOGRAFII B&B – wystawa zbiorowa
(150 wystaw indywidualnych) (2012)
XXIV Gorzowskie Konfrontacje (Polska) (1994)